אודות רובי גואטה

מי אנחנו

רובי גואטה הגשמה דרך המתמטיקה הוא מרכז לימוד מתמטיקה ייחודי ופורץ דרך לבני נוער בהרצליה והסביבה. במרכז הלימוד מתקיימים שיעורי תרגול ולימוד מכל הסוגים, האפשרויות הקיימות במרכז הן למפגשים קבועים לפעם או פעמיים בשבוע או למפגשי מרתון לפני מבחנים. אנחנו מאמינים כי הצלחה אינה עניין של מזל אלא של בחירה ולכן המחויבות להצלחה היא משולש של הורה, תלמיד ומורה. אנו מתמחים בחשיבה מחוץ לקופסא, כזו שמובילה להצלחה.

קצת עליי

שמי רובי יליד העיר הרצליה, מאז 2007 אני מתמחה בסיוע לבני נוער להגשים את ההצלחה שלהם במתמטיקה, אני מאמין גדול שדרך המתמטיקה אפשר בהחלט לחנך לערכים כגון: עצמאות, אחריות והתמדה. למידה מכשלונות באמצעות פיתוח הבקרה העצמית של התלמידים מחזקת להם את ההערכה עצמית ומובילה אותם לפריצות דרך בכל תחומי החיים.

ב 2019 לאחר שהובלתי פרויקטים רבים בתחום החינוך עם התמחות בהקמת מרכזי למידה עירוניים החלטתי להגשים חלום ולהקים את המרכז שלי בעיר שאני כל כך אוהב, זאת זכות גדולה עבורי להיות שם עבור בני הנוער שלנו ולהובילם להצלחה והגשמה.

הוראת מתמטיקה - שליחות עם ערך

למה בחרתי בתחום החינוך ובהוראת המתמטיקה? ואולי המקצוע בחר אותי…

ב- 1996 סיימתי את כיתה ט' בחטיבת שמואל הנגיד בהרצליה, שובצתי בהקבצה א' במתמטיקה, שהייתה הכי גבוהה וסיימתי את החטיבה בהצלחה רבה.
ההתאקלמות בתיכון ראשונים זכורה לי כחוויה קשה, נאלצתי להחסיר לימודים עקב בעיה רפואית ובאופן טבעי ההישגים הלימודיים שלי נפגעו לרבות במתמטיקה. בתחילת כיתה יא' שובצתי לרמת 3 יחידות. זכורה לי בעיקר תחושת התסכול והאכזבה שלי מעצמי, ללא ספק יכולתי יותר מזה, התחושה שלי כנער שלא רואים את היכולות שלו ולא דוחפים אותו להצלחה, נשארה שם והשפיעה על תחומי חיים אחרים.

לימים השלמתי את הבגרות במתמטיקה על מנת להתקבל ללימודי תואר ראשון. בשנתי הראשונה כסטודנט הצטרפתי לאגודת הסטודנטים, שם הקמתי פרויקט של מרתונים ותרגולים לסטודנטים בתקופת המבחנים, אחד המתרגלים שעבדתי איתו סיפר לי על פרויקט דומה שנעשה בבתי הספר התיכונים במתמטיקה ומיד ידעתי שאני חייב להיות שם.
ב-2008 נכנסתי לראשונה לתחום החינוך הבלתי פורמאלי עם בני נוער ומצאתי את ייעודי: העברת שיעורים במתמטיקה באופן יעיל שמניע להישגים בדרך של הנאה!
לאחר שנים של התנסויות שונות בתחום, הגשמתי את חלומי וב-2019 הקמתי את המרכז להגשמה דרך המתמטיקה בהרצליה.

דילוג לתוכן